Kdo skutecne zabiji pana Hradilka?

17. 11. 2017 3:35:04
...pan prezident Zeman nebude mit jeho zivot na svedomi. Na svedomi ho budou mit ti, kteri pana Hradilka dnes halasne stavi do role politickeho mucednika, obetniho beranka potrebneho k vykoupeni prezidentskeho kresla, a patheticky

Kdo skutecne zabiji pana Hradilka?

Petice s prapodivne zavadejicim nazvem "Pane prezidente, umožněte panu Hradílkovi žít" jiz ziskala pres 500 podpisu [ https://www.petice24.com/pane_prezidente_umoznete_panu_hradilkovi_zit]

Z nazvu vyzvy by se zdalo, ze nikdo jiny nez pan prezident nemuze zachranit pana Hradilka pred jistou smrti hladem. Alespon jsou o tom presvedceni mnozi znami [Táňa Fischerová, herečka, politička, Petr Havlík, publicista, podnikatel, Olga Sommerová, dokumentaristka, Marta Kubišová, zpěvačka
Marie Rút Křížková, literární historička, Jan Ruml, politik, publicista, Fero Fenič, producent a režisér, Michael Kocáb, hudebník, politik, Fedor Gál, sociolog, podnikatel, Ivan Fišera, sociolog, Jiří Šesták, místopředseda Senátu PČR, František Kostlán, publicista, Věra Roubalová Kostlánová, psychoterapeutka, Břetislav Rychlík, režisér, Josef Pleskot, architekt, Helena Třeštíková, dokumentaristka, Adam Komers, živnostník, publicista, Vladimír Just, teatrolog]
i neznami, kteri se kupodivu nestydeli pod tenhle paskvil podepsat. [viz seznam vsech podepsanych na webu petice].

Chapu, ze se mnohym styl prezidenta Zemana zajida a ze svoji nechut k jeho dalsi kandidature chteji co nejhlasiteji vyjadrit. Petice je vyborny format pro takovou obcanskou iniciativu. Sila takovych vyzev ovsem spociva predevsim v jejich jasne vyjadrene logicnosti, pravdivem vykladu situace a moralne nezavadnem navrhu reseni. Co s vyzvou logicky nesouvisi, to tam proste nepatri, i kdyby to bylo jakkoli bombasticky emocionalni. Bohuzel tato petice vychazi z falesneho a navic uboze zavadejiciho predpokladu, ze prezident Zeman je svymi politickymi kroky osobne zodpovedny za pripadne umrti pana Hradilka.

Pokud si to nedokazou uvedomit signatari tohoto vyderacskeho pamfletu, pan Hradilek by si uvedomit mel, ze ma moznost ovlivnit volbu presidenta jako kazdy jiny obcan republiky. A to sice svym volicskym hlasem.

Fakt, ze mel odvahu podepsat Chartu v dobe nejhorsi medialni kampane proti Chartistum [Jaro 77, Dokument c.5] ho neopravnuje dnes vydirat pana Zemana. Hradilkuv zivot je jen v Hradilkovych rukou, s kandidaturou Zemana nema nic spolecneho!

Prirovnavat jeho hladovku k Palachovi, jak pise FORUM24 [http://forum24.cz/otevreny-dopis-pane-prezidente-umoznete-panu-hradilkovi-zit/] nejen urazi Palachovu motivaci, cin a odkaz, ale i odhaluje zoufalstvi organizovanych 'protizemanovcu', kteri se nestydi uboze nabizet cerstvou ritualni obet. Kampan rozvirena kolem hladovky Hradilkova zcestneho pozadavku se blizi svou ubohosti te jiz vyse zminene protichartisticke kampani z Jara 77.

Pokud je pan Hradilek soudny clovek, cely ten nesmysl odvola, pokud ne, a jako cestny clovek vse dotahne do konce, pan prezident Zeman nebude mit jeho zivot na svedomi. Na svedomi ho budou mit ti, kteri pana Hradilka dnes halasne stavi do role politickeho mucednika, obetniho beranka potrebneho k vykoupeni prezidentskeho kresla, a patheticky ho podporuji k sebevrazde, namisto aby mu tu tvrdohlavost tise rozmluvili. Cim vice medialni pozornosti tahle hruza dostane, tim trapneji bude cestnemu cloveku Hradilkovi se rozhodnout k odvolani hladovky.

Signatari, prosim zamyslete se nad sebou, neb muzete skoncit z krvavyma rukama, a posramocenym svedomim lehkovaznych vrahu pana Hradilka. Vase podpisy budou toho naveky svedkem!

Ostatni, pokud znate pana Hradilka, prosim promluvte s nim, dle Vaseho nejcistsiho svedomi.

Autor: Viktor Klouda | pátek 17.11.2017 3:35 | karma článku: 43.05 | přečteno: 1988x

Další články blogera

Viktor Klouda

Status Quo Zeman vs Falešný Spasitel Drahoš - gratulace předtištěny?

bruselská kaše se všem konzumentům snaží - vtipně - vsugerovat, že naše republika je v těžké krizi, téměř apokalyptyckém záchvatu (při každém prezidentově klopýtnutí) a může ji - spasit - pouze vzdělanec Drahoš!

22.1.2018 v 4:18 | Karma článku: 25.12 | Přečteno: 630 |

Viktor Klouda

Zastavme útěk lékařů vystudovaných za naše daně.

Dnes mnoho v Česku vystudovaných lékařů i zdravotních sester odchazí do zahraničí za vyššími platy. Navrhuji bodový systém prostupující celým studiem. Tento systém by zachoval bezplatné studium pro všechny, ale zpoplatnil útěk ...

23.8.2017 v 6:35 | Karma článku: 28.70 | Přečteno: 1251 | Diskuse

Viktor Klouda

Kdo to vidi jinak nez Pan Halik je nevzdelany balik?

Pan Halik se podelil s posluchaci Radia Proglas o sve nazory na vysledek americkych voleb. Tomasi, v nebi se nelze...

15.11.2016 v 7:27 | Karma článku: 41.39 | Přečteno: 2266 |

Další články z rubriky Politika

Vilém Barák

Rovnost v útrobách strojů

Příkladem Golema utrženého z řetězu představuje rezidenční parkování v Brně. Vyvolená skupina získala parkovací privilegium a celé „hlídání pořádku“ probíhá skrytě, v elektronických obvodech. Nikdo neví, jak je s údaji zacházeno.

17.7.2019 v 14:48 | Karma článku: 11.68 | Přečteno: 254 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Lucemburské pokrytectví: Názor vadí, popravy ne

Nový izraelský ministr školství Rafi Peretz se vyjádřil poněkud nešťastně na adresu homosexuálů. V tom smyslu, že by jim pomohla psychoterapie, potažmo (kontroverzní) konverzní terapie.

17.7.2019 v 8:15 | Karma článku: 33.27 | Přečteno: 820 | Diskuse

Jan Bartoň

USA: Rasistou snadno a rychle

Současná fáze předvolebního boje v USA se vrací k jednomu z ústředních témat minulé kampaně. Levicové křídlo Demokratické strany obviňuje prezidenta Donalda Trumpa z rasismu, což není novinkou. Jen se změnily okolnosti.

17.7.2019 v 8:00 | Karma článku: 36.25 | Přečteno: 1054 | Diskuse

Jiří Čumpelík

Česká televize, podivné hospodaření, podivná politika a začerněné smlouvy na peníze?

Bylo by jistě radostí sledovat, jak ta naše děvčata na letošním Wimbledonu válela, ale holt smůla, protože ČT Sport zase nic a kanál NOVA Sport každý nemá možnost chytit.

17.7.2019 v 1:34 | Karma článku: 37.43 | Přečteno: 886 |

Lubomír Stejskal

Číše čistého vína aneb Proč nevěřím v mírovou dohodu

COGAT je zkratka izraelského úřadu pro koordinaci vládních aktivit na Teritoriích, tj. v Judeji, Samaří a Pásmu Gazy. Na svém Twitteru zveřejnil poučný videoklip: jak fungují letní dětské tábory Hamasu.

16.7.2019 v 19:30 | Karma článku: 21.54 | Přečteno: 322 | Diskuse
Počet článků 5 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1481
V roce 1980 jsem s rodinou opustil republiku, a od roku 1989 se do ni se zajmem vracim na navstevy. Vystudoval jsem politologii na Rutgers University v New Jersey. Nejsem 100% ani nasinec ani tamni, coz mi dava zvlastni schopnost svymi komentari rozcilit ty i tamty.

Najdete na iDNES.cz